piątek, 14 maja 2010

Po kilku nieznaczących pismach informujących mnie o przekazaniu sprawy do prokuratury w Gliwicach (uff) + zwrotu 80 zł. za wizytę we Włoszczowej, dziś nastąpił kolejny "przełom" otrzymałem wniosek prokuratora do sądu o warunkowe umorzenie postępowania karnego, warunki są następujące:
1. Okres próby 1 rok
2. Wpłata 200 zł. na rzecz Społecznego Komitetu Wspierania Pomnika Szpitala "Centrum Zdrowia Dziecka"
3. Zasądzenia kosztów postępowania
Mimo że wciąż uważam się za niewinnego, chyba będę musiał poradzić sobie rok czasu bez allegro i zrobić dopłatę do telefonu którego nie mam :)
Będę wdzięczny za konstruktywne rady w komentarzach jak również za wzięcie udziału w sondzie.

 
 
 
Posted by Picasa

5 komentarzy:

 1. jak umiesz znaleźć podobne aukcje to zainteresuj allegro bo oni powinni mieć interes by takie aukcje nie kończyły się podobnie jak twoja, nie w sensie żeby zdejmowali te aukcje tylko by oni pomogli ci znaleźć kolejne argumenty
  1. jak towarzyszące okoliczności czyli wszelkie informacje dostępne w aukcji uzasadniały że dochowałeś należytej staranności by ten telefon mogłeś uznać za legalnie sprzedawany ( np. sprzedawał komis czyli profesjonalista i tym podobne dane, cena nie odbiegała od podobnych telefonów wszelkie gwarancje paragon) - to się nie poddawaj ( DECYZJA CZY SIĘ SĄDZIĆ NIE JEST TAKA PROSTA I NALEŻY TYLKO DO CIEBIE

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też bym się nie poddała, zgodnie z tym co pisze anonimowy w pkt 1, a zwłaszcza jeśli sprzedawcą był profesjonalista, który miał obowiązek wystawić paragon jako dowód sprzedaży, walczyłabym do upadłego o uniewinnienie!!! Sytuacja, którą opisujesz to czysty absurd!!!
  E.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uważam że nie osiągniesz więcej, jedynie możesz stracić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ruszyło się coś?

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem czy ktoś zapytał Cię już, ale czy cena za ten telefon nie wydała Ci się podejrzana w momencie zakupu?

  OdpowiedzUsuń